697business | Performance in Twickerz
Started by 697business
2019-01-30 at 19:35
697business
Free Member
|
|
Members
|
Posts: 19
|
Received: $0.0000
|
Balance: $0.0000
|
Referrals: 0
|
|
Posted
2019-06-15 at 06:19
13/6/2019
Total DR 02
Total RR 35
Total Clicks Today RR:44 + Self:27 + DR:4
Earnings = 0.22 + 0.027 + 0.004 = 0.251
Expenses
AutoPay = 0.20
Profit / Loss = Earnings - Expenses
= 0.251 - 0.20
= 0.051
Profit $0.051
|
|
697business
Free Member
|
|
Members
|
Posts: 19
|
Received: $0.0000
|
Balance: $0.0000
|
Referrals: 0
|
|
Posted
2019-06-15 at 06:21
14/6/2019
Total DR 02
Total RR 35
Total Clicks Today RR:42 + Self:26
Earnings = 0.21 + 0.026 = 0.237
Expenses
AutoPay = 0.20
Profit / Loss = Earnings - Expenses
= 0.237 - 0.20
= 0.037
Profit $0.037
|
« Last Edit:
2019-06-18 at 11:12
by 697business »
|
697business
Free Member
|
|
Members
|
Posts: 19
|
Received: $0.0000
|
Balance: $0.0000
|
Referrals: 0
|
|
Posted
2019-06-18 at 11:14
15/6/2019
Total DR 02
Total RR 35
Total Clicks Today RR:42 + Self:27
Earnings = 0.21 + 0.027 = 0.238
Expenses
AutoPay = 0.19
Profit / Loss = Earnings - Expenses
= 0.238 - 0.19
= 0.048
Profit $0.048
|
|
697business
Free Member
|
|
Members
|
Posts: 19
|
Received: $0.0000
|
Balance: $0.0000
|
Referrals: 0
|
|
Posted
2019-06-18 at 11:17
16/6/2019
Total DR 02
Total RR 35
Total Clicks Today RR:39 + Self:27
Earnings = 0.195 + 0.027 = 0.222
Expenses
AutoPay = 0.07
Profit / Loss = Earnings - Expenses
= 0.222 - 0.07
= 0.152
Profit $0.152
|
|
697business
Free Member
|
|
Members
|
Posts: 19
|
Received: $0.0000
|
Balance: $0.0000
|
Referrals: 0
|
|
Posted
2019-06-18 at 11:20
17/6/2019
Total DR 02
Total RR 35
Total Clicks Today RR:39 + Self:27
Earnings = 0.195 + 0.027 = 0.222
Expenses
AutoPay = 0.05
Profit / Loss = Earnings - Expenses
= 0.222 - 0.05
= 0.172
Profit $0.172
|
|
goten123
Free Member
|
|
Members
|
Posts: 10
|
|
Posted
2019-07-17 at 18:59
Hi,
Any new update?
|
|